24 Mart 2014

İstanbul Buzdolabı Sticker

    Herkese merhaba. Blogumu ihmal ettim ve post yazmayalı epey oldu. Hatta bir ara tamamen blogu bırakmayı da düşündüm ama yaptığım işler ile birilerine fikir verecek olma düşüncesi buna engel oldu :)

     Bu yazım yaklaşık 6-7 ay önce yaptığım bir sticker üzerine. Daha önce de yapışkanlı kağıtlar ile 3 farklı sticker yapmıştım. Merak edenler için o stickerlar da bu konuda: sticklarım.

     Stickerı daha önce İstanbul desenli berjer yenileme ve saat yenileme konularımda gördüğünüz berjere ve saate uygun olsun diye "İstanbul" desenli yaptım.

       Malzemeler ise; siyah yapışkanlı kağıt ve makas o kadar:) Şekilleri nasıl yaptığıma gelecek olursam; yapışkanlı kağıt üzerine şekilleri çizip kesip yapıştırmak yeterli:) Martılar ve boğaz köprüsü ise sadece şeritler halinde kesilmiş yapışkanlı kağıtlardan ibaret. Yapmak isteyen olursa şimdiden kolay gelsin:)
2 yorum:

  1. vayyyyyy abartmiyorummm mutiss olmusss cnmm sen bu isi kaptin valla bide dalda kus golgesi oluyo ya oyle yap bi yere yapistircak yer bulamazsan sorun etme bana getirebilirsin:)))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Galata kulem pek bi zayıf oldu minareye benzedi ama olsun değil mi?:) Nasılmış dalda kuş ve gölgesi? Bir örnek gösterirsen ve dener de yapıştıracak yer bulamazsam tabii ki dediğin mantıklı:))

      Sil